Url Kopyalandı!

İÇERİK BİLDİRİMİ

Merhaba.

El emeği göz nuru ile hazırladığımız etkinlik ve çalışmalarımızı ülke eğitimine katkı vermek amacıyla, bir beklenti ve talebimiz olmaksızın siz değerli meslektaşlarımız, saygıdeğer velilerimiz ve sevgili öğrencilerimiz ile paylaşmaktayız. Emeğin ne kadar kutsal ve değeri olduğunu yakinen bilmekteyiz. Bu nedenle sitemizde kendi hazırladığımız çalışmalar yanında, Bakanlığımızın büyük katkısına inandığımız belirli çalışmalarını da, içeriklerine dokunmadan ve kaynak göstererek sizler ile paylaşmaktayız.

Sitemize ait çalışmalarımızın ulusal ve uluslararası düzeyde (etwinning- codeweek -akıl ve zeka oyunları turnuvaları- matematik olimpiyatları… ) bir çok projede kullanıldığını görmekte bununla kıvanç duymaktayız.

Eğitim camiamız büyük bir derya… Yayın evlerimizin ve değerli yazarlarının emeklerine de önem vermekte ve büyük saygı duymaktayız. Sayfalarımızda yayın evlerimize ve saygıdeğer meslektaşlarımıza ait olup telif ihlaline sebebiyet verebileceğini düşündüğünüz bir çalışma fark ettiyseniz bizimle paylaşmanızı önemle rica ediyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla..

Silivri - İstanbul

say.mustafaturan@gmail.com